Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Tyniec-Kolonia - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Sułków

Sułków(Tyniec-Kolonia + 21 km)

699 000 zł179,60 m² 4 114,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 179,6 m (powierzchnia użytkowa 120 m ), położony w spokojnej, zielonej okolicy Sułkowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Pokrzywnica(Tyniec-Kolonia + 22 km)

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:499 m²

Parterowy domek do remontu w spokojnej okolicy blisko miasta! idealny pod letnisko! oferta tylko U nas! na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: mały przytulny parterowy domek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chęciny

Chęciny(Tyniec-Kolonia + 24 km)

1 000 000 zł226 m² 4 424,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaz dom z gospodarstwem rolnym o łącznej pow. 61 600 m2 (6,16 ha) zlokalizowany w Skibach, gm. Chęciny. W skład gospodarstwa wchodzą: 1. Dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Nowe Kotlice(Tyniec-Kolonia + 20 km)

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 212 m²

| na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chęciny

Sitkówka,Chęciny(Tyniec-Kolonia + 24 km)

1 449 000 zł270 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom wolnostojący Z działką 3300 m Dom Chęciny przy ulicy Sitkówka! tylko W biurze best lokum Przedstawiam Państwu dom o powierzchni mieszkalnej na pierwszej kondygnacji 100.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Włoszczowa(Tyniec-Kolonia + 22 km)

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom W centrum włoszczowej! jasny, ustawny I przestronny! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 110-metrowego domu położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Włoszczowa

Włoszczowa(Tyniec-Kolonia + 22 km)

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok 62 m (parter) + 62 m poddasze do adaptacji znajdujący się w miejscowości Januszewice , gmina Kluczewsko ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Słupia(Tyniec-Kolonia + 20 km)

399 000 zł99,21 m² 4 021,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego - trzypokojowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej około 99 m2 , oraz budynku gospodarczego i wiaty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów(Tyniec-Kolonia + 12 km)

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 023 m²

NA sprzedaż: dom z ogromnym potencjałem na działce 3000 m Szukasz miejsca, które urządzisz całkowicie według własnej wizji? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w grunt? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyniec-Kolonia

Tyniec-Kolonia,świętokrzyskie

296 000 zł115 m² 2 582,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w malowniczej, zielonej okolicy miejscowości Tyniec Kolonia, w gminie Oksa, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów(Tyniec-Kolonia + 12 km)

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 92m2 położony na działce o powierzchni ok. 2600 m2, w spokojnej okolicy w Piaskach na przedmieściach Jędrzejowa. Na zadbanej posesji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij